جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نيكبخت: دوست نداشتم از استقلال جدا شوم

نيكبخت: دوست نداشتم از استقلال جدا شوم Empty نيكبخت: دوست نداشتم از استقلال جدا شوم

پست من طرف yakhi 2010-01-26, 16:35

ديدار تيمهاى استيل آذين و استقلال براى نيكبخت با خاطرات خوبى همراه نبود. او در پايان اين مسابقه و در حالى كه از سوى هواداران استقلال مورد توهين واقع شده بود گفت: هرگز فكر نمى كردم تا اين حد از سوى تماشاچيان به من توهين شود. اين هواداران نمك نشناس هستند چون من براى استقلال زحمات زيادى كشيدم. من معتقدم هواداران واقعى استقلال هنوز هم مرا دوست دارند چرا كه اين علاقه را در برخوردهايشان در بيرون از مستطيل سبز مى بينم كه چطور با لطف و محبت با من صحبت مى كنند.حساب هواداران واقعى با اين عده كه در ورزشگاه ۹۰ دقيقه تمام عليه من شعار دادند فرق مى كند. در بازى هاى قبلى كه مقابل استقلال به ميدان آمدم از دقيقه ۲۰ به بعد عليه من شعار مى دادند اما اين بار از دقيقه يك شروع كردند. نيكبخت درخصوص موضع گيرى فردوسى پور عليه وى نيز گفت:عادل را دوست دارم اما از او دلخورم. گويا اصلاً نمى دانست من در چه پستى بازى مى كردم كه مدام از نفوذ نكردن من انتقاد مى كرد. من در اين مسابقه در پست دفاع چپ بازى كردم و اجازه نفوذ نداشتم. گزارش او به گونه اى بود كه انگار با من مشكل دارد. اين در حاليست كه در آماده ترين فرم بدنى هستم. وى در خصوص صحبت هاى شريفى، رئيس كميته انضباطى در پايان اين مسابقه گفت: آن عده اى كه در اين مسابقه فحاشى كردند به وظيفه خود كه حاصل خط گرفتن بود عمل كردند. اين وسط على كريمى هم از شعارهاى آنها در امان نبود. ليدرها نيز نقش مهمى در اين جريان داشتند و همه چيز به شيطنت آنها مربوط مى شود. حالا با اين شرايط آقايان بيايند و بگويند با ۹۰ دقيقه فحاشى، منشور اخلاقى يعنى چه؟ محروميت تماشاگران استقلال تأثيرگذار نخواهد بود چرا كه پيش از اين هم اين اتفاق افتاده بود. نمى دانم چرا اين حساسيت فقط روى من است در حالى كه در آن مقطع من حاضر نبودم از استقلال بروم اما شرايط به گونه اى پيش رفت كه مجبور به ترك اين تيم شدم.
yakhi
yakhi
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده: