جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟

5 مشترك

چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟ Empty چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟

پست من طرف niinii 2009-12-22, 13:15

برای ذخیره مقالات و یا عکس ها و… با فرمت PDF می توانید از برنامه رایگان و بسیار خوب BullZip PDF Printer استفاده کنید. با Printer های مجازی نمی دانم آشنا هستید یا نه، اما موضوع از این قرار است که بعضی از نرم افزار ها یک پرینتز مجازی به ویندوز شما اضافه می کنند که شما می توانید عکس یا مقاله را از طریق آن پرینتز مجازی به آن برنامه بفرستید. اگر زیاد واضح نیست بگذارید این جوری بگم،
وقتی شما یک پرینتز، یک چاپ گر واقعی می خرید و نصب می کنید اسم آن در پنجره پرینت دیده می شود و شما آن را انتخاب می کنید و کلیک می کنید روی Ok، درست؟ در این حال عکس یا مقاله مورد نظر شما به پرینتر فرستاده می شود و پرینتر آن را روی کاغذ پرینت می کند.
پرینتر مجازی هم همین طور، اما به جای اینکه آن محتویات را روی کاغذ پرینت کند وارد آن برنامه مخصوص می کند. پس فکر می کنم حالا اسم BullZip PDF Printer بیشتر معنی بدهد.
بعد از نصب این برنامه در پنجره پرینت هر برنامه ای که بروید یک پرینتر جدید اضافه شده که اگر آن را انتخاب کنید و روی پرینت کلیک کنید می توانید آن مطلب یا عکس و… را به صورت PDF ذخیره کنید.
مثلآ فرض کنید من یک مقاله در Microsoft Word نوشته ام و می خواهم آن را به صورت PDF ذخیره کنم،
Control + P را می زنم و از صفحه باز شده BullZip PDF Printer را انتخاب می کنم و روی Ok کلیک می کنم.
در پنجره باز شده می توانید یک سری تنظیمات عمومی را انتخاب کنید. در ضمن می توانید فایل را با فرمت های دیگه مثل JPG یا BMP و… هم ذخیره کنید یا روی تمام صفحات Watermark بزنید.
یک قابلیت جالب دیگه هم اینه که می توانید فایلی که به Bullzip فرستادید را از قسمت Merge به آخر یک فایل PDF دیگر که دارید اضافه کنید. در ضمن این برنامه به زبان فارسی هم ترجمه شده است.
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

جنسيت : انثى

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟ Empty رد: چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟

پست من طرف Persianyoung 2009-12-23, 02:54

دقيقا درسته ني ني
من هم يه نرم افزار به نام do pdf دارم كه با از اين طريق فايلهاي word رو به پي دي اف تبديل ميكنم. چون ساده ترين راه ممكن هست.
سعي ميكنم اين نرم افزار رو تو بخش دانلود نرم افزار قرار بدم و لينكش رو هم همينجابذارم تا اگه از دوستان بودند كساني كه بخوان اين كارو بكنن ازش استفاده كنن.
دستت درد نكنه
Persianyoung
Persianyoung
.
.

تعداد پستها : 784

امتياز كاربر : 2131

تاريخ عضويت : 2009-10-24

جنسيت : ذكر

متولد : 1981-09-06

شهر : تبريز

ساير موارد
حالت من: نااميد نااميد
جوايز اخذ شده:

http://monada.blogfa.com/

چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟ Empty رد: چگونه مقالات word را به صورت pdfذخیره کنیم؟

پست من طرف niinii 2009-12-23, 15:11

خواهش میکنم رساجان.
خیلی خوب میشه اگه این کار رو بکنی a25
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com

پست من طرف dorsa_old 2010-01-09, 18:19

دستتون درد نكنه بچه ها
a25
dorsa_old
dorsa_old
.
.

تعداد پستها : 524

امتياز كاربر : 1294

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1989-10-30

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://cheshentezar.blogfa.com

پست من طرف sanaziii 2010-01-28, 14:52

nini va rasa mamnoon azizan barname kheily bedard bekhorye a25
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

تعداد پستها : 395

امتياز كاربر : 909

تاريخ عضويت : 2009-10-31

متولد : 1991-06-12

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: شاد شاد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف joline 2010-03-03, 11:16

ممنون رسا جان و نینی جان
joline
joline
.
.

تعداد پستها : 880

امتياز كاربر : 1928

تاريخ عضويت : 2010-02-12

متولد : 1993-03-11

شهر : تهران