جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی

4 مشترك

داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی Empty داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی

پست من طرف میترا 2010-02-28, 19:38

داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی
داستان عشق عجیب و غریب یک مرد و زن چینی، اخیرا رسانه‌ای شده است و توجه زیادی به خود جلب کرده است.

به گزارش «شفاف» بیش از پنجاه سال پیش، «لیو» که یک جوان ۱۹ ساله بود، عاشق یک زن ۲۹ ساله بیوه به نام «ژو» شد. در آن زمان عشق یک مرد جوان به یک زن مسن‌تر، غیراخلاقی بود و پسندیده نبود.

برای جلوگیری از شایعات این زوج تصمیم گرفتند، فرار کنند و درغاری در استان ژیانگ‌جین زندگی کنند. در اول زندگی مشترک آنها بی‌چیز بودند، نه دسترسی به برق داشتند و نه غذایی، طوری که مجبور بودند از گیاهان و ریشه درختان تعذیه کنند و روشنایی خود را با یک چراغ نفتی تأمین کنند.در دومین سال زندگی مشترک، «لیو»، کار خارخ‌العاده‌ای را شروع کرد، او با دست خالی شروع به کندن پلکان‌هایی در دل کوه کرد، تا همسرش بتواند به آسانی از کوه پایین بیاید، او این کار را پنجاه سال ادامه داد.

نیم قرن بعد در سال ۲۰۰۱، گروهی از مکتشفین، در کمال تعجب این زوج پیر را همراه شش هزار پله کنده شده با دست پیدا کردند.

هفته پیش «لیو» در ۷۲ سالگی در کنار همسرش فوت کرد. «ژو» روزهای زیادی در کنار تابوت همسرش سوگوار بود.

دولت چین تصمیم گرفته که «پلکان عشق» و محل زندگی این زوج را حفظ کند و آن را تبدیل به یک موزه کند
داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی 973395
دوستان عشق صادق یعنی این
میترا
میترا
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی Empty رد: داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی

پست من طرف mana 2010-03-01, 01:46

mitara jun ghashng bood ama too iran hamchin eshghi peyda nemishe.merci
mana
mana
مدير تالار ايران شناسي
مدير تالار ايران شناسي

تعداد پستها : 337

امتياز كاربر : 806

تاريخ عضويت : 2010-02-17

جنسيت : انثى

متولد : 1986-09-29

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: سپاسگذار سپاسگذار
جوايز اخذ شده:

داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی Empty رد: داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی

پست من طرف baran 2010-03-01, 02:22

يه ذره غير منطقي بود
اما هر چيزي امكان پذيره
ميترا جان ممنون قشنگ بود
baran
baran
.
.

تعداد پستها : 401

امتياز كاربر : 1005

تاريخ عضويت : 2010-01-18

جنسيت : انثى

متولد : 1991-04-15

ساير موارد
نوع گوشي همراه: ال جي ال جي
حالت من: عاشق عاشق
جوايز اخذ شده:

http://www.baranebahari1.blogfa.com

پست من طرف dorsa_old 2010-03-01, 04:16

خيلي باحال و جذاب بود
زندگي كردن زوج ها دور از ادمايه ديگه ناخوداگاه خيلي از مشكلات رو از بين ميبره داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی 341893
دارم فكر ميكنم زندگي اينجوري شايد خيليم بهتر باشه داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی 377197 داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی 341893 داستان واقعی و جالب عشق زن و شوهر چینی 27338
dorsa_old
dorsa_old
.
.

تعداد پستها : 524

امتياز كاربر : 1294

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1989-10-30

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده: