جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود

+2
میترا
mana
6 مشترك

مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود Empty مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود

پست من طرف mana 2010-02-20, 03:20

مرد ميانسالي كه 3 سال قبل، همسر خود را در يكي از شهرهاي آمريكا به قتل رسانده بود،‌ در ايران محاكمه خواهد شد.

مرد ميانسالي كه 3 سال قبل، همسر خود را در يكي از شهرهاي آمريكا به قتل رسانده بود،‌ در ايران محاكمه خواهد شد.
4 ژانويه 2007 مأموران پليس شهر لاس‌وگاس آمريكا، از وقوع يك قتل در اين شهر با خبر شدند.
مأموران با حضور در محل حادثه، متوجه شدند جسد متعلق به زني ايراني است و سرانجام شوهر اين زن به اتهام قتل دستگير شد و به قتل همسرش اعتراف كرد.
وي درباره انگيزه خود در ارتكاب قتل همسرش گفت: بعد از ازدواج با همسرم، متوجه شدم كه او با مردي آمريكايي رابطه دارد. به او درباره اين رفتارش تذكر دادم و او هم با نوشتن نامه‌اي، به من تعهد داد كه به رابطه خود با آن مرد آمريكايي پايان دهد و من متن نامه را داخل كمدي در خانه‌ام نگه داشتم.
بعد از آن،‌ به ديدار آن مرد رفتم و به او گفتم كه به همسرم علاقه دارم و اجازه نخواهم داد او را از من جدا كني. او هم به من گفت بايد همسرت را ترك كني.
اين حرف او را جدي نگرفتم ولي بعد از مدت‌ها فهميدم كه او قصد كشتن من را داشته است. مدتي از اين موضوع گذشت و متوجه شدم كه آنها همچنان به رابطه خود ادامه مي‌دهند.
يك روز كه به خانه آمدم و آنها را در خانه ديدم، با اسلحه‌اي كه در اختيار داشتم همسرم را كشتم ولي آن مرد از خانه فرار كرد.
اين مرد ايراني، با حكم دادگاه آمريكا تا قبل از زمان رسيدگي به پرونده، بازداشت خانگي بود و توسط پابند الكترونيكي كنترل مي‌شد. اما چند روز قبل از زمان دادگاه، پابند خود را شكست و به ايران فرار كرد.
مقامات قضايي ايران از طريق اينترپل از فرار متهم و ورود وي به ايران باخبر شدند و سرانجام وي را در حوالي ولنجك دستگير كردند.
متهم بعد از دستگيري با قرار وثيقه آزاد شد و جلسه رسيدگي به اتهام قتل همسرش، در تاريخ 24 خرداد سال آينده، در دادگاه كيفري استان تهران محاكمه خواهد شد.
mana
mana
مدير تالار ايران شناسي
مدير تالار ايران شناسي

تعداد پستها : 337

امتياز كاربر : 806

تاريخ عضويت : 2010-02-17

جنسيت : انثى

متولد : 1986-09-29

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: سپاسگذار سپاسگذار
جوايز اخذ شده:

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود Empty رد: مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود

پست من طرف میترا 2010-02-20, 04:05

مانا جان تا زندگی هست چرا از مرگ حرف بزنیم
ادم غمش میگیره مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 354646
ایندفعه از خوشیهای زندگی بگوخوب گلم؟ مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 717503
میترا
میترا
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود Empty رد: مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود

پست من طرف mana 2010-02-20, 04:11

چشم میترا جون،اما اینا واقعیته زندگی عزیزم
mana
mana
مدير تالار ايران شناسي
مدير تالار ايران شناسي

تعداد پستها : 337

امتياز كاربر : 806

تاريخ عضويت : 2010-02-17

متولد : 1986-09-29

ساير موارد
حالت من: سپاسگذار سپاسگذار
جوايز اخذ شده:

پست من طرف میترا 2010-02-20, 04:17

ممنون گلم مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 717503

ولی بهتر نیست به واقعیتهای قشنگ زندگی برسیم
تا امید بگیریم وروحیه شادی داشته باشیم؟ مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 341893 مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 884643
میترا
میترا
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 1173

امتياز كاربر : 3049

تاريخ عضويت : 2009-12-21

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين كاربر بهترين كاربر

پست من طرف setareh 2010-02-20, 12:34

حقش بوده زنه ...منم بودم ميكشتمش(شوخي كردم)قلبم به درد اومد
setareh
setareh
مدير تالار دانش آموز
مدير تالار دانش آموز

تعداد پستها : 681

امتياز كاربر : 1612

تاريخ عضويت : 2009-11-17

متولد : 1991-10-29

شهر : اصفهان

ساير موارد
حالت من: ناراحت ناراحت
جوايز اخذ شده:

http://www.vayazjodaee.blogfa.com

پست من طرف دکی جون 2010-02-20, 13:09

ههه
خوب هرکه خربزه میخوره باید پای لرزش هم بشینه
اینم نتیجه ی مهاجرت به بهشتی که میگن
دکی جون
دکی جون
بازرس كل
بازرس كل

تعداد پستها : 651

امتياز كاربر : 1207

تاريخ عضويت : 2009-10-28

جنسيت : ذكر

متولد : 1986-04-23

ساير موارد
نوع گوشي همراه: ال جي ال جي
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://www.akharinrahehal.blogfa.com

پست من طرف baran 2010-02-20, 18:03

مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 717503 مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 377197 منم با دكي موافقم
baran
baran
.
.

تعداد پستها : 401

امتياز كاربر : 1005

تاريخ عضويت : 2010-01-18

متولد : 1991-04-15

ساير موارد
نوع گوشي همراه: ال جي ال جي
حالت من: عاشق عاشق
جوايز اخذ شده:

http://www.baranebahari1.blogfa.com

پست من طرف dorsa_old 2010-02-21, 04:02

هر كه خيانت ميكنه حقشه كه به بدترين سرنوشت ها دچار بشه مردي كه همسرش را در آمريكا كشت در ايران محاکمه مي شود 651582
dorsa_old
dorsa_old
.
.

تعداد پستها : 524

امتياز كاربر : 1294

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1989-10-30

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده: