جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

نكونام در اوساسونا تاريخ ساز مي‌شود

2 مشترك

نكونام در اوساسونا تاريخ ساز مي‌شود Empty نكونام در اوساسونا تاريخ ساز مي‌شود

پست من طرف yakhi 2009-12-13, 17:48

جواد نكونام هافبك ايراني تيم فوتبال اوساسونا قصد دارد به بهترين بازيكن تاريخ اين باشگاه اسپانيايي تبديل شود.

به گزارش سايت‌هاي خبري، وي در يك كنفرانس مطبوعاتي به خبرنگاران گفت: از بودن در پامپلونا بسيار خوشحالم و به همين دليل در اينجا مانده ام.

رابطه نزديكي با باشگاه، بازيكنان و هواداران اوساسونا دارم.

نكونام افزود: هرگز لطف مردم و حمايت باشگاه را در زماني كه مصدوم بودم، فراموش نمي‌كنم. من مديون آنها هستم و به همين دليل مي‌خواهم بهترين باشم اين ستاره ‪ ۲۹‬ساله ايراني در ادامه ضمن دفاع از تصميم خود براي ماندن در اوساسونا، اظهار داشت: مي‌توانستم به تيم ديگري بروم و در ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا بازي كنم اما پس از مشورت تصميم گرفتم بمانم. اوساسونا بايد امسال به مسابقات اروپايي برود و من منتظر بازي با اين تيم در اروپا هستم.

قرارداد نكونام با اوساسونا در نوامبر ‪ ۲۰۰۸‬به دليل عملكرد درخشان و تعهدي كه وي به اين باشگاه داشت به مدت سه سال ديگر تمديد شد. بر همين اساس او تا سال ‪ ۲۰۱۱‬در پامپلونا توپ خواهد زد.

نكونام كه در اسپانيا به نكو شهرت يافته در سال ‪ ۲۰۰۷‬به عنوان بهترين بازيكن فوتبال ايران انتخاب شد و جايزه توپ طلا را دريافت كرد.

مسعود شجاعي ديگر هافبك ايراني اوساسونا است كه بعد از نكونام به اين تيم پيوست.
yakhi
yakhi
بازرس
بازرس

تعداد پستها : 544

امتياز كاربر : 1666

تاريخ عضويت : 2009-11-02

جنسيت : انثى

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://ghoogha.blogfa.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

نكونام در اوساسونا تاريخ ساز مي‌شود Empty رد: نكونام در اوساسونا تاريخ ساز مي‌شود

پست من طرف PoOriA 2010-02-11, 10:24

مرسی یخی جان از زحماتت

a2

خدایا : مرا یاری ده تا جامعه ام را بر سه پایة کتاب ، ترازو و آهن استوار کنم و دلم را از سه سر چشمة حقیقت ، زیبائی و خیر سیراب سازم
PoOriA
PoOriA
اخراجي
اخراجي

تعداد پستها : 78

امتياز كاربر : 231

تاريخ عضويت : 2010-01-13

جنسيت : ذكر

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: سپاسگذار سپاسگذار
جوايز اخذ شده: