جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!!

5 مشترك

اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!! Empty اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!!

پست من طرف Ariya 2009-11-26, 17:54

چند وقتی بود در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان معروف ، بیماران یک تخت بخصوص در حدود ساعت ۱۱ صبح روزهای یکشنبه جان می سپردند و این موضوع ربطی به نوع بیماری و شدت وضعف مرض آنان نداشت.

اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!! G8atsd4l8zou5aptinx

این مسئله باعث شگفتی پزشکان آن بخش شده بود به طوری که بعضی آن را با مسائل ماورای طبیعی و بعضی دیگر با خرافات و ارواح و اجنه و موارد دیگر در ارتباط می دانستند.کسی قادر به حل این مسئله نبود که چرا بیمار آن تخت درست در ساعت ۱۱ صبح روزهای یکشنبه می میرد.به همین دلیل گروهی از پزشکان متخصص بین المللی برای بررسی موضوع تشکیل جلسه دادند و پس از ساعت ها بحث و تبادل نظر بالاخره تصمیم بر این شد که در اولین یکشنبه ماه ، چند دقیقه قبل از ساعت ۱۱ در محل مذکور برای مشاهده این پدیده عجیب و غریب حاضر شوند.

در محل و ساعت موعود ، بعضی صلیب کوچکی در دست گرفته و در حال دعا بودند، بعضی دوربین فیلمبرداری با خود آورده و ...

دو دقیقه به ساعت ۱۱ مانده بود که « پوکی جانسون ‌» نظافتچی پاره وقت روزهای یکشنبه وارد اتاق شد. دوشاخه برق دستگاه حفظ حیات ( Life support system ) را از پریز برق درآورد و دوشاخه جاروبرقی خود را به پریز زد و مشغول کار شد ..!!
Ariya
Ariya
.
.

تعداد پستها : 56

امتياز كاربر : 164

تاريخ عضويت : 2009-11-13

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!! Empty رد: اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!!

پست من طرف sara 2009-11-27, 13:55

a17 kheili bahal bod behar hal bayad hame ja tamiz beshe dg hame bayad a8 bekeshan hata age yeki be diyare baghi shetaft a17 a17
sara
sara
.
.

تعداد پستها : 285

امتياز كاربر : 553

تاريخ عضويت : 2009-10-25

جنسيت : ذكر

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده:

اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!! Empty رد: اتاقی در بیمارستان که تمام بیمارانش می میرند!!!!!!!!!!

پست من طرف dorsa_old 2009-11-27, 18:29

سلام

خيليييييييييييييييييييييي باحال بود
دست درد نكنه ؟آريا جان a17
dorsa_old
dorsa_old
.
.

تعداد پستها : 524

امتياز كاربر : 1294

تاريخ عضويت : 2009-10-29

متولد : 1989-10-30

ساير موارد
نوع گوشي همراه:
حالت من:
جوايز اخذ شده:

http://cheshentezar.blogfa.com

پست من طرف Soniya 2009-11-28, 19:43

آقا آریا خیلی قشنگ بود. دستتت درد نکنه: : a19 a20
Soniya
Soniya
.
.

تعداد پستها : 89

امتياز كاربر : 196

تاريخ عضويت : 2009-10-29

جنسيت : انثى

متولد : 1987-08-20

شهر : تبريز

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: خونسرد خونسرد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف mohamad 2009-12-01, 13:28

كاشكي همه قبل از انجام دادن هر كاري به نتايج و مسايل پيرامون ان توجه كنند تا مثل اين نظافتچي بعدا رسوا و شرمنده نشند
اگه هم از عواقب كار خود بي اطلاع است اي وظيفه ديگران است تا به اون شخص گوشزدكنند
مرسي عالي بود
mohamad
mohamad
.
.

تعداد پستها : 236

امتياز كاربر : 382

تاريخ عضويت : 2009-11-28

جنسيت : ذكر

متولد : 1982-12-29

شهر : تبریز

ساير موارد