جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!

4 مشترك

گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!  Empty گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!

پست من طرف niinii 2010-07-17, 10:33

گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!  Rsitm2zwwnb42bl837pb

"مايك تايسون"؛ بوكسور سرشناس آمريكايي سنگين وزن جهان، كه در حال حاضر ٤٤ سال سن دارد، چهار سال پيش به دين مبين اسلام گرويد و هفته گذشته براي انجام اعمال حج وارد عربستان سعودي شده است.
در همين ارتباط، يك منبع آگاه عربستاني گفت: "مايك تايسون" براي انجام مناسك عمره تمتع، اوايل اين هفته وارد سرزمين عربستان سعودي شده است. او پس از انجام اعمال عمره تمتع، به ديدن تعداد زيادي از مساجد و اماكن متبركه مانند مسجد قبا و مسجد قبلتين و غيره رفت. او همچنين در اين سفر خود از دانشگاه اسلامي اين كشور ديدن كرد.
اين منبع آگاه همچنين افزود: سفر "مايك تايسون" داراي ويژگي خاصي بود و آن هم همراه او بودن تعداد زيادي از جوانان و علاقمندان به وي و همراهي كردنش در بازديدهاي مختلف است. برخي جوانان به قدري "تايسون" را دوست داشتند كه ساعت‌ها در مقابل هتل محل اقامت وي منتظر مي‌ماندند تا در زمان رفت‌و‌آمد، بتوانند او را ببينند و يا با وي عكس يادگاري بگيرند.
علاقه برخي جوانان به قدري زياد بود كه حتي او را در زمان نماز هم رها نمي‌كردند و همراه او به مسجدالحرام و مسجدالنبي(ص) مي‌رفتند. تعداد آنان به قدري زياد بود كه همگان متوجه ورود "تايسون" مي‌شدند و همين امر بيشتر موجب جلب توجه مي‌گرديد. البته به نظر مي‌رسيد اين حالت مورد رضايت «تايسون» نبود از همين رو گاهي براي شناخته نشدن، صورت خود را با چفيه عربي مي‌پوشاند.
"مايك تايسون" در مورد اين سفر عمره، گفت: بسيار خوشحالم كه توانستم به اين سرزمين مقدس سفر كرده و از اماكن ديني و اسلامي ديدن كنم. همچنين از اينكه علاقمندان و طرفداراني هم در اين سرزمين دارم، خيلي خرسند هستم اما از آنان خواهش مي‌كنم كه حداقل براي دقايقي مرا كاملا تنها بگذارند تا بتوانم تنهاي تنها در اين اماكن مقدس، در روحانيت و ايمان غرق شوم و لذت ببرم.
اين بوكسور سرشناس در ادامه در مورد اولين لحظه‌اي كه چشمانش به مسجد النبي(ص) افتاد، گفت: تا وارد مسجد‌النبي (ص) شدم، نتوانستم جلوي اشك‌هايم را بگيرم زيرا مي‌دانستم كه وارد يكي از باغ‌هاي بهشت شده‌ام.
در همين حال "محمد شاه‌زاده" رئيس مؤسسه دعوت و تبليغ اسلامي كانادا كه "مايك تايسون" را در اين سفر همراهي مي كرد، طي اظهاراتي در اين باره گفت: "تايسون" اولين لحظه‌اي كه وارد مسجد النبي(ص) و نزديك قبر مطهر رسول‌الله(ص) قرار گرفت، نتوانست جلوي احساسات خود را بگيرد و شروع كرد به اشك ريختن. او حدودا يك ساعت و نيم در مقابل قبر پيامبر (ص) اشك مي‌ريخت و به حضرت محمد(ص) سلام مي‌داد.
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

جنسيت : انثى

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: مهربون مهربون
جوايز اخذ شده: بهترين مدير بهترين مدير

http://www.be-taravate-baran.mihanblog.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!  Empty رد: گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!

پست من طرف dorsa 2010-07-17, 11:20

گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!  75996
dorsa
dorsa
مدير تالار متفرقه
مدير تالار متفرقه

تعداد پستها : 57

امتياز كاربر : 128

تاريخ عضويت : 2010-07-09

متولد : 1990-04-30

گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!  Empty رد: گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!

پست من طرف sanaziii 2010-07-19, 12:14

چه جالب گريه خشن‌ترين مرد جهان در حرم ‌رسول‌الله!  699437
sanaziii
sanaziii
مدير تالار دانشجو
مدير تالار دانشجو

تعداد پستها : 395

امتياز كاربر : 909

تاريخ عضويت : 2009-10-31

متولد : 1991-06-12

ساير موارد
نوع گوشي همراه: سوني اريكسون سوني اريكسون
حالت من: شاد شاد
جوايز اخذ شده:

پست من طرف D.r_Reza 2010-07-19, 16:06

ايول داره به خدا a2

واقعا جالب بود مرسي ابجي جونم a35

a27
D.r_Reza
D.r_Reza
.
.

تعداد پستها : 158

امتياز كاربر : 428

تاريخ عضويت : 2010-05-21

جنسيت : ذكر

متولد : 1991-01-10

شهر : خوزستان

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا
حالت من: سپاسگذار سپاسگذار
جوايز اخذ شده:

پست من طرف niinii 2010-07-21, 08:36

خواهش می کنم داداشم a9
niinii
niinii
سرپرست سايت
سرپرست سايت

تعداد پستها : 1073

امتياز كاربر : 2567

تاريخ عضويت : 2009-11-09

متولد : 1990-03-21

شهر : اصفهان