جوان ايراني
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

اگر متقاضی عمل زیبایی هستید ، در این ازمون شرکت کنید

اگر متقاضی عمل زیبایی هستید ، در این ازمون شرکت کنید Empty اگر متقاضی عمل زیبایی هستید ، در این ازمون شرکت کنید

پست من طرف joline 2010-02-26, 09:32

روزانه صدها نفر در سرتاسر دنيا، آرزوي شبيه شدن به آنجلينا جولي و براد پيت و کاترين زتاجونز و هزاران ستاره سينمايي ديگر، صورتشان را به تيغ جراحي مي‌سپارند و اميدوارند وقتي اولين بار پس از برداشتن باندها از روي صورتشان، به چهره جديدشان در آيينه نگاه مي‌کنند شبيه اين ستارگان شده باشند و هيچ عيب و نقصي در صورتشان نداشته باشند ولي در واقعيت جراحي هاي زيباي اين چنين نيست و اگر شما با چنين ديدگاهي به اتاق عمل مي‌رويد،‌هيچ گاه راضي بيرون نخواهيد آمد.
اگر متقاضی عمل زیبایی هستید ، در این ازمون شرکت کنید 1235zi[img][/img]
آزمون جراحي زيبايي

شاخص ديگري که در خشنودي شما از ظاهر جديدتان موثر است، ميزان اعتماد به نفس و رضايت شما از ظاهر خودتان است و يا به عبارت ديگر اعتماد به نفس شما به ظاهرتان. اگر شما خواهي نخواهي خودتان را قبول داشته باشيد،‌ و اعتماد به نفس شما دروني باشد و نه ظاهري، در هر حال از نتايج جراحي خود خشنود خواهيد بود. ما در اين هفته برايتان يک آزمون تهيه کرده ايم تا ببينيد که آيا شما براي انجام جراحي پلاستيک آمادگي لازم را داريد يا نه. با خودتان صادق باشيد و با اين آزمون خود را محک بزنيد. يک قلم و کاغذ برداريد و بنويسيد به چه تعداد از اين پرسش ها پاسخ مثبت مي‌دهيد،‌ سپس نتيجه آزمون را بخوانيد:

سئوالات آزمون زيبايي

سئوال اول: من از ظاهر صورت و بدن خودم راضي هستم ولي احساس مي‌کنم که اگر بخشي از صورت و يا بدنم را جراحي پلاستيک کنم، احساس اعتماد به نفس بيشتري خواهم کرد.
موافقم
مخالفم

سئوال دوم: من دلايل خاص خودم را براي اينکه زير تيغ جراحي پلاستيک بروم،‌دارم. به نظر ساير اطرافيانم و اعضاي خانواده ام درباره اينکه بايد جراحي پلاستيک انجام دهم تا زيباتر شوم،‌ توجه چنداني ندارم.
موافقم
مخالفم

سئوال سوم: داشتن ظاهر زيبا و دلنشين در پيشرفت شغلي من موثر است و اگر با جراحي پلاستيک زيباتر شوم در شغلم هم موفق تر خواهم بود.
موافقم
مخالفم

سئوال چهارم:‌ انتظارات من از نتيجه جراحي زيبايي، منطقي و واقعي است و انتظارات غير منطقي از اين جراحي ها براي موفقيت در شغل و زندگي در روابط اجتماعي و حرفه اي و شادي و نشاط روحي ندارم.
موافقم
مخالفم

سئوال پنجم: براي من، احساس رضايت دروني ام از ظاهرم و زيبايي ام بيشتر از ديگران در اين باره اهميت دارد.
موافقم
مخالفم

سئوال ششم:‌ من فکر مي‌کنم زيبايي ظاهري من، به اندازه کافي عاي و منحصر به فرد است و اصلا به معيارهايي که در رسانه هاي گروهي براي يک چهره و اندام زيبا تبليغ مي‌شود، توجهي ندارم.
موافقم
مخالفم

سئوال هفتم: من فکر مي‌کنم به جراحي زيبايي نياز دارم ولي پيش از آن درباره نوع عمل جراحي، هزينه هاي آن و مهارت جراحي خوب تحقيق مي‌کنم.
موافقم
مخالفم

تفسير آزمون

حالا نوبت آن رسيده است که نتيجه آزمون آمادگي خودتان را براي جراحي زيبايي بررسي کنيد،‌ببينيد به چه تعداي از سئوالات پاسخ مثبت داده ايد. راهنماي خود را در جلوي تعداد پاسخ هاي مثبت تان بخوانيد:

اگر ۶ یا ۷ پاسخ مثبت داده اید:‌

شما به ۷ پرسش پاسخ مثبت داده ايد، به نظر مي‌آيد شما تصوير روشن و درستي از ظاهر خودتان داريد و به ظاهر خودتان اعتماد داريد. انتظارات شما از نتيجه جراحي هاي زيبايي منطقي است. قدم بعدي شما اين است که از يک متخصص جراحي پلاستيک، وقت ملاقات بگيريد و با او دقيق تر درباره جراحي پلاستيک مورد نظرتان مشورت کنيد.

اگر ۴ یا ۵ پاسخ مثبت داده اید:‌

براساس پاسخ هاي شما به اين آزمون، شما ممکن است آمادگي انجام جراحي پلاستيک را اکنون و يا در آينده داشته باشيد، ولي به نظر مي‌رسد انتظارات چندان منطقي از اين جراحي ها و نتيجه زيبايي آن نداشته باشيد. بهتر است وقت بيشتري پيش از گرفتن تصميم نهايي براي جراحي پلاستيک صرف کنيد و کي بيشتر درباره اين جراحي ها، شيوه جراحي و نتايج آن اطلاعات کسب کنيد. با اين روش شما ديدگاه بهتري درباه خودتان و زيبايي ظاهري تان پيدا مي‌کنيد و با ديد روشن تري زير تيغ جراحي پلاستيک مي‌رويد.

اگر ۳ یا ۲ پاسخ مثبت داده اید:

اگر شما به سه و يا دو عدد از پرسش هاي زير پاسخ مثبت داده باشيد و بقيه پاسخ هايتان منفي باشد بايد پيش از اينکه تلفن را برداريد و شماره يک جراح پلاستيک را بگيريد، با خودتان خلوت کنيد و ببينيد که زيبايي از نظر شما چه معنايي دارد؟ ببينيد معيارهاي شما براي يک چهره زيبا چيست؟

براساس پاسخ هاي شما به اين آزمون و رتبه اي که بدست آورده ايد شما هنوز آمادگي کافي براي جراحي پلاستيک در اين زمان را نداريد. درباره انتظارات خودتان از اين جراح ها فکرکنيد. مشورت با يک جراح پلاستيک خوب به شما کمک مي‌کند تا پيش از اينکه تن به تيغ جراحي بسپاريد آمادگي هاي لازم را در خودتان ايجاد کنيد. اگر شما با اين تفکرات خود، زير تيغ جراحي برويد ممکن است به دليل انتظارات غير منطقي خود از اين جراحي ها از نتايج عمل خود چندان راضي و خشنود نباشيد.

اگر تمام پاسخ هاي شما منفي است يا فقط يک پاسخ مثبت داده ايد:‌

وضعيت شما اورژانسي است. جراحي پلاستيک و زيبايي در اين شرايط به هيچ وجه براي شما مناسب نيست چون به احتمال خيلي زياد شما از نتيجه اين جراحي ها چندان راضي وخشنود نخواهيد شد. پيش از جراحي پلاستيک و زيبايي شما لازم است بسياري از فاکتورهاي دخيل در رضايت از اين جراحي ها را مد نظرتان قرار دهيد. تا در نهايت پس از جراحي احساس خيلي بهتري داشته باشيد.

افرادي از نتيجه جراحي زيبايي شان راضي و خشنود خواهند بود که پيش از اين جراحي،‌ آمادگي هاي لازم را بدست آورده و خودشان را از هر حيث آماده کرده باشند. اگر شما وقت بيشتري براي مطالعه درباره اين جراحي ها صرف کنيد و همچنين روي انتقادات و باورها و اعتماد به نفس تان کار کنيد از نتايج اين جراحي ها خشنودتر خواهيد بود.
joline
joline
.
.

تعداد پستها : 880

امتياز كاربر : 1928

تاريخ عضويت : 2010-02-12

جنسيت : انثى

متولد : 1993-03-11

شهر : تهران

ساير موارد
نوع گوشي همراه: نوكيا نوكيا